AHA80AFB-1R58
MFR.Part #
AHA80AFB-1R58
JLCPCB Part #
C1568993
Description
1.58Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS