AHA80AFB-1R33
MFR.Part #
AHA80AFB-1R33
JLCPCB Part #
C1568994
Description
1.33Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS