AHA80AFB-1R05
MFR.Part #
AHA80AFB-1R05
JLCPCB Part #
C5560948
Description
1.05Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS