AHA80AFB-1K74
MFR.Part #
AHA80AFB-1K74
JLCPCB Part #
C1574762
Description
1.74kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS