AHA80AFB-1K65
MFR.Part #
AHA80AFB-1K65
JLCPCB Part #
C1574771
Description
1.65kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS