AHA80AFB-1K43
MFR.Part #
AHA80AFB-1K43
JLCPCB Part #
C7071900
Description
1.43kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS