AHA50AJB-1R8
MFR.Part #
AHA50AJB-1R8
JLCPCB Part #
C6119555
Description
1.8Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS