AHA50AJB-130R
MFR.Part #
AHA50AJB-130R
JLCPCB Part #
C1568030
Description
130Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS