RC1206DR-074K3L
MFR.Part #
RC1206DR-074K3L
JLCPCB Part #
C6378842
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS