AHA50AFB-8K66
MFR.Part #
AHA50AFB-8K66
JLCPCB Part #
C1568803
Description
50W 8.66kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS