AHA50AFB-4R64
MFR.Part #
AHA50AFB-4R64
JLCPCB Part #
C1570765
Description
4.64Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS