AHA50AFB-1R65
MFR.Part #
AHA50AFB-1R65
JLCPCB Part #
C7213862
Description
1.65Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS