AHA50AFB-1K62
MFR.Part #
AHA50AFB-1K62
JLCPCB Part #
C1568668
Description
1.62kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS