AHA50AFB-1K58
MFR.Part #
AHA50AFB-1K58
JLCPCB Part #
C1568612
Description
1.58kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS