AHA50AFB-1K07
MFR.Part #
AHA50AFB-1K07
JLCPCB Part #
C1568603
Description
1.07kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS