AHA500FB-9R76
MFR.Part #
AHA500FB-9R76
JLCPCB Part #
C1567833
Description
5W 9.76Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS