AHA500FB-8R25
MFR.Part #
AHA500FB-8R25
JLCPCB Part #
C1567840
Description
5W 8.25Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS