AHA500FB-6R19
MFR.Part #
AHA500FB-6R19
JLCPCB Part #
C1568010
Description
5W 6.19Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS