AHA500FB-5R76
MFR.Part #
AHA500FB-5R76
JLCPCB Part #
C7213854
Description
5.76Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS