AHA500FB-2R37
MFR.Part #
AHA500FB-2R37
JLCPCB Part #
C6464449
Description
2.37Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS