AHA500FB-1R33
MFR.Part #
AHA500FB-1R33
JLCPCB Part #
C5583160
Description
1.33Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS