AHA25AFB-4R75
MFR.Part #
AHA25AFB-4R75
JLCPCB Part #
C1568321
Description
25W 4.75Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS