AHA25AFB-4R64
MFR.Part #
AHA25AFB-4R64
JLCPCB Part #
C1568320
Description
25W 4.64Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS