AHA25AFB-4K87
MFR.Part #
AHA25AFB-4K87
JLCPCB Part #
C1568329
Description
25W 4.87kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS