AHA25AFB-4K75
MFR.Part #
AHA25AFB-4K75
JLCPCB Part #
C1568330
Description
25W 4.75kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS