AHA25AFB-3R65
MFR.Part #
AHA25AFB-3R65
JLCPCB Part #
C1568406
Description
25W 3.65Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS