AHA25AFB-2K67
MFR.Part #
AHA25AFB-2K67
JLCPCB Part #
C1568436
Description
2.67kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS