AHA25AFB-1R96
MFR.Part #
AHA25AFB-1R96
JLCPCB Part #
C1568389
Description
1.96Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS