AHA25AFB-1R82
MFR.Part #
AHA25AFB-1R82
JLCPCB Part #
C1568396
Description
1.82Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS