AHA25AFB-1R78
MFR.Part #
AHA25AFB-1R78
JLCPCB Part #
C1568397
Description
1.78Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS