AHA25AFB-1R47
MFR.Part #
AHA25AFB-1R47
JLCPCB Part #
C1568503
Description
1.47Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS