AHA25AFB-1R4
MFR.Part #
AHA25AFB-1R4
JLCPCB Part #
C1568673
Description
1.4Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS