AHA25AFB-1R13
MFR.Part #
AHA25AFB-1R13
JLCPCB Part #
C1568455
Description
1.13Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS