AHA25AFB-1R1
MFR.Part #
AHA25AFB-1R1
JLCPCB Part #
C1568466
Description
1.1Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS