AHA25AFB-1K78
MFR.Part #
AHA25AFB-1K78
JLCPCB Part #
C1568452
Description
1.78kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS