AHA25AFB-1K43
MFR.Part #
AHA25AFB-1K43
JLCPCB Part #
C1568430
Description
1.43kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS