AHA25AFB-1K4
MFR.Part #
AHA25AFB-1K4
JLCPCB Part #
C1568422
Description
1.4kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS