AF1206FR-07392KL
MFR.Part #
AF1206FR-07392KL
JLCPCB Part #
C20144424
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS