SR1206MR-0768RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1206MR-0768RL
JLCPCB Part #
C3999128
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS