AF1206FR-0737K4L
MFR.Part #
AF1206FR-0737K4L
JLCPCB Part #
C20144423
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS