AF0603JR-074M3L
MFR.Part #
AF0603JR-074M3L
JLCPCB Part #
C7071270
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS