AF0603FR-07107KL
MFR.Part #
AF0603FR-07107KL
JLCPCB Part #
C5549496
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS