AF0402FR-077K5L
MFR.Part #
AF0402FR-077K5L
JLCPCB Part #
C705039
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS