AF0402FR-0764K9L
MFR.Part #
AF0402FR-0764K9L
JLCPCB Part #
C20144024
Description
-55℃~+155℃ 63mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS