AF0402FR-0749R9L
MFR.Part #
AF0402FR-0749R9L
JLCPCB Part #
C144040
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS