AF0402FR-07100RL
MFR.Part #
AF0402FR-07100RL
JLCPCB Part #
C723401
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS