AC2512JK-072R2L
MFR.Part #
AC2512JK-072R2L
JLCPCB Part #
C875568
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS