AC2512FK-0716K5L
MFR.Part #
AC2512FK-0716K5L
JLCPCB Part #
C3932831
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS