AC2010JK-072K2L
MFR.Part #
AC2010JK-072K2L
JLCPCB Part #
C230882
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS