AC2010FK-0743RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2010FK-0743RL
JLCPCB Part #
C229098
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 43Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS